Všestranný vankúš na spanie FLIPSLEEP

65 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Hrubý vankúš, má tvar ako podnos s vajíčkami s časťou pre hlavu uprostred.

Farba: biela

32,99 24,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 24,99€/kus 2x 19,99€/kus 3x 17,49€/kus
Momentálne si 11 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

POPIS PRODUKTU

 • Nespíte dobre kvôli nepohodlnému vankúšu? Otáčate si ho, čechráte, preložíte na polovicu a stále nič? Tomu je koniec! Teraz je tu FLIPSLEEP, hrubý vankúš, ktorý má v strede akurátne miesto na uloženie hlavy, na dotyk pripomínajúce vŕšky vajíčok, čo z neho robí veľmi pohodlnú a opornú pomôcku na spanie.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

 • Mäkký a pohodlný podporný vankúš Vďaka vankúšu FLIPSLEEP budete mať pravdepodobne pocit, akoby ste boli na mäkkom oblaku z pohodlného materiálu, ktorý bude celú noc vhodnou oporou pre hlavu, krk a plecia.
 • Podporný dizajn Egg Groove Výsledkom je drážka v strede, ktorá drží a podporuje vašu hlavu a krk v ideálnej výške na spánok. Vďaka vyšším okrajom, ktoré obklopujú túto drážku, si udržíte hlavu a krk v tejto ideálnej polohe bez toho, aby ste hlavou v spánku nadmerne hýbali a rozbolela vás.
 • Priedušný patent pre osviežujúci a suchý spánok Vankúš FLIPSLEEP je tak dobre vetraný, že počas spánku sa neprehreje a nezapotí. Môže sa tým znížiť aj pocit, že musíte ísť do sprchy, aby ste zo seba zmyli nadbytočný pot.
 • Vyhovuje všetkým polohám pri spaní Nie je nutné, aby ste zostali ležať na chrbte, pretože vankúš dokonale splní aj potreby tých, ktorí spia na boku či na bruchu. Keď si ľahnete a zaujmete polohu na spanie, vankúš sa začne jemne prispôsobovať tvaru vašej hlavy a hornej časti tela. Uložte sa a dožičte si zdravý spánok FLIPSLEEP bude správne podopierať vašu hlavu a krk rovnomerným rozložením hmotnosti týchto častí tela po celom vankúši. Prakticky u všetkých ľudí sa tým zvýši úroveň pohodlia a kvalita spánku, a týmto spôsobom si doprajete zdravý spánok.

SPÔSOB POUŽITIA

 1. Oblečte naň obliečku;
 2. Na posteli si ho pohodlne umiestnite;
 3. Ľahnite si a hlavu si položte do stredovej časti.

ŠPECIFIKÁCIE

 • Materiál: 92% polyester a 8% elastan
 • Hmotnosť produktu: 242 g
 • Veľkosť produktu (D x Š x V): 48 × 30 × 13 cm
 • Balenie obsahuje: 1 × vankúš na spanie FLIPSLEEP

POZNÁMKA

 • Kvôli ručným meraniam sa môžu vyskytnúť mierne odchýlky.
 • V dôsledku miernych vizuálnych odlišností propagovaných položiek sa skutočná farba danej položky môže mierne líšiť od farby zobrazenej na obrázku.
 • Ručné pranie pri 30 ° C! Pranie v práčke je možné len pomocou ochranného vaku, do ktorého môžete vankúš umiestniť.

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Stiahnite návod na použitie pre tento produkt (.pdf)