Tancujúca lama LIDY

69 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

LIDY dokáže naspievať až 3 piesne, ktoré idú rýchlo k uchu. Jej žmurkaním a pohybom hlavy bude tancovať celá rodina a priatelia – len kto bude víťazom tanečnej bitky; Začnite jednoduchým stlačením tlačidla!

37,99 26,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 26,99€/kus 2x 21,59€/kus 3x 18,89€/kus
Momentálne si 17 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

PODROBNOSTI

Celá rodina si zamiluje tanec a šantenie s LIDY. LIDY vás prekvapí tromi chytľavými skladbami, ktoré si môžete zaspievať. Jej robotické vrtenie zadkom a krúživé pohyby hlavou strhnú celú rodinu a priateľov k tomu, aby si spolu s ňou zatancovali – kto sa len nakoniec stane víťazom tanečnej súťaže? Začnite jednoduchým stlačením tlačidla! Sada obsahuje jednu lamu LIDY a návod na použitie. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 3 rokov.

ŠPECIFIKÁCIE

  • Vek: 3 až 10 rokov
  • Potrebné batérie: 4 x AA (nie sú súčasťou dodávky)
  • Bezpečnostné pokyny: Nevhodné pre deti do 3 rokov

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Katka
11.05.2021
Moja 8-ročná dcérka je do tejto hračky zamilovaná, pripája sa k tancu hneď ako začne lama vrtieť zadkom :) Na výber sú 3 chytľavé pesničky. Moja ročná dcéra je vždy uchvátená, keď sa lama začne natriasať. Pastelové farby sú nádherné... je to jedinečná hračka, s ktorou sa dá dobre zabaviť.
Štefánia
09.04.2021
Neskutočná sranda, zabavili sa všetci od dospelých až po nášho najmladšieho jednoročného huncúta. Nové piesne sú veselé a pozitívne, všetkých nás postavili na nohy. Pastelová dúhová kožušina je k tomu veľmi hebká!
Eliška
07.04.2021
Lama LIDY je úplne fantastická a zábavná hračka. Deti pukajú od smiechu, keď vidia ako začne vrtieť zadkom a krútiť hlavou. 3 pesničky sú energické a zábavné, dobre sa počúvajú a LIDY tancuje podľa ich rytmu.
Recenzie