Silikónový držiak na sprchu POPHOLD

44 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

S týmto držiakom do sprchy umiestnite sprchovú hlavicu kdekoľvek potrebujete!

29,99 17,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 17,99€/kus 2x 14,39€/kus 3x 12,59€/kus
Momentálne si 13 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

SILIKÓNOVÝ MATERIÁL JE FLEXIBILNÝ A VHODNÝ PRE VÄČŠINU SPRCHOVÝCH HLAVÍC.

* NASTAVTE NA AKÚKOĽVEK VÝŠKU odložte sprchovú hlavicu presne tam, kam potrebujete.

STÁLE ČELÍTE PROBLÉMOM TOHTO DRUHU?

Jednoducho niet kam dať sprchu, držíte ju jednou rukou, druhou umývate veci a ľahko si pritom ošpliechate oblečenie alebo nohavice…

NAMONTUJTE SI HO A UĽAHČITE SI TÝM ČISTENIE!

  * POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE Má pohodlný držiak, ktorý vám umožní jednoduché umývanie vlasov, kúpanie batoliat a detí, je vhodný a ľahký pre seniorov, ideálny na kempovanie a dokonca aj na umývanie auta. Prichytíte sa pritom, že ho používate v jednom kuse.

KÚPANIE PSA OBOMI RUKAMI JE POHODLNEJŠIE

Mnoho ľudí si ich kúpi viac, aby si nimi vybavili kúpeľne / kempingové vybavenie / záhradu.

SILIKÓNOVÝ MATERIÁL JE FLEXIBILNÝ A VHODNÝ PRE VÄČŠINU SPRCHOVÝCH HLAVÍC.

 

  • VHODNÉ NA OBKLADAČKY / SKLO / MRAMOR ALEBO BRÚSENÝ KOV / BRÚSENÉ DREVO A TAK ĎALEJ.

* ODOLNÁ KONŠTRUKCIA s extra húževnatým silikónom, ktorý sa ľahko čistí. Oveľa lepší ako chatrné verzie predávané v obchodoch. Vydrží roky každodenného používania. Univerzálny rozmer skvele funguje s väčšinou hlavíc. Tento držiak sa nedá použiť so zakrivenými sprchovými hlavicami. *JEDNODUCHÁ MONTÁŽ jednoducho použite prísavky na prakticky akýkoľvek rovný povrch. Nie sú potrebné žiadne skrutky, vŕtanie, vodoinštalácia alebo lepenie. Montáž trvá len pár sekúnd a môžete si ho začať užívať. Perfektné na udržiavanie vašej kúpeľne čistej a v podnájmoch, kde nemôžete robiť žiadne úpravy.

BALENIE:

  • 1 * silikónový držiak POPHOLD

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Marína
01.01.1970
Skvelý držiak... je dobre pripevnený a sprchu drží skutočne pevne!
Ladislav
01.01.1970
Vyzerá naozaj dobre a je veľmi užitočný, používam ho na všetko, pri umývaní vlasov, keď kúpem deti alebo domáce zvieratá... skutočne univerzálny výrobok!!!
Ján
01.01.1970
Skvelý produkt za výbornú cenu
Recenzie