Sada na doplnenie brady BEARDPEN

74 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Privádza vás neucelená brada do rozpakov? Dokonalo ju vyplňte pomocou BEARDPEN! Vyplní medzery vo vašich fúzoch, brade a obočí pre elegantnejší a čistejší vzhľad, ktorým si môžete byť istí.

29,99 18,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Zrušiť výber
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 18,99€/kus 2x 15,19€/kus 3x 13,29€/kus
Produkt 1
1130105

Farba:
ČIERNA
TMAVOHNEDÁ
Produkt 2
1130105

Farba:
ČIERNA
TMAVOHNEDÁ
Produkt 3
1130105

Farba:
ČIERNA
TMAVOHNEDÁ
Momentálne si 6 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Noste svoju bradu sebavedomo!

Privádza vás neucelená brada do rozpakov? Dokonalo ju vyplňte pomocou BEARDPEN! Vyplní medzery vo vašich fúzoch, brade a obočí pre elegantnejší a čistejší vzhľad, ktorým si môžete byť istí. Pero využíva špičku so štyrmi hrotmi na vytvorenie ťahov štetcov podobných chlpom či vláskom, ktoré plynulo splynú s vašou bradou. Dodáva sa tiež s kefkou s mäkkými štetinkami, ktorá zjemňuje ťahy perom pre prirodzenejší vzhľad. Je odolný voči potu, vodeodolný a bezpečný pre všetky typy pleti.

TOP FUNKCIE

  • Už žiadne prázdne miesta – Vyplní medzery vo vašich fúzoch, brade alebo obočí, aby ste získali čistejší vzhľad, v ktorom môžete byť sebavedomí.
  • Mikro-vidlicový hrot – Obsahuje mikrošpičku so štyrmi hrotmi, ktorá tenkými ťahmi štetca kreslí realistické ochlpenie.
  • Kefka s mäkkými štetinami – Dodáva sa s mäkkou kefkou, ktorá je šetrná k pokožke. Preplnené oblasti prečešte pre dosiahnutie prirodzenejšieho vzhľadu.
  • Dlhotrvajúci efekt – Odolný voči potu a vodeodolný s minimálnym vyblednutím a rozmazaním.
  • Rôzne farby – K dispozícii v rôznych farbách pre bezproblémové prepojenie s vašim prírodným porastom.
  • Pre všetky typy pleti – Bezpečné použitie na všetky typy pleti.

TECHNICKÉ ÚDAJE

  • Farba: Čierna, hnedá
  • Veľkosť pera: 12 cm x 1,5 cm
  • Veľkosť kefky: 13,8 cm x 2,5 cm x 1,5 cm

VÝROBOK OBSAHUJE

  • 1 X Súprava na vyplnenie brady

Skontrolujte produkty, pri ktorých odstúpenie od nákupu nie je možné. Reklamácie a výmena tovaru

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/