Puzzle stavebné kocky FACEMATCH

57 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Budujte u detí už v ranom štádiu zručnosť v rozpoznávaní tvarov a farieb.

36,99 24,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 24,99€/kus 2x 19,99€/kus 3x 17,49€/kus
Momentálne si 12 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

VLASTNOSTI:

  • HRAČKA NA UČENIE: Budujte zručnosť rozpoznávania správnych tvarov a farieb už v ranom štádiu. Táto hračka môže zlepšiť trpezlivosť dieťaťa, inšpirovať detskú fantáziu a podporiť ich fyzický a intelektuálny rozvoj
  • FAREBNÉ A ZÁBAVNÉ: Veselý výrazový vzor a farebné geometrické tvary, ktoré upútajú pozornosť detí.

  • RÔZNE FUNKCIE: Môže pomôcť zvýšiť inteligenciu detí, sňať tlak z dospelých, zabrániť znižovaniu schopnosti pamäť si u starších ľudí.
  • BEZPEČNÝ MATERIÁL: Všetky kúsky sú dobre obrúsené a natreté, sú vyrobené z odolného dreva a netoxického náterového materiálu, zabraňujú zraneniu detí počas používania, deti sa s nimi môžu bezpečne hrať.

Predlohy:

Emoji výrazy

BALENIE OBSAHUJE:

  • 16 farebných drevených kociek s určitým výrazom
  • 50 kariet s predlohami

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Stiahnite návod na použitie pre tento produkt (.pdf)