Formovací valček na cesto ROLLERBLADE (2 kusy )

58 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Ľahko nakrájajte, vytvorte rôzne tvary cesta, a môže sa piecť!
Balenie obsahuje: 2 x Formovací valček na cesto (na formovanie rovných a trojuholníkových tvarov)

34,99 21,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 21,99€/kus 2x 17,59€/kus 3x 15,39€/kus
Momentálne si 7 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Zvýšte úroveň svojho doma upečeného bochníka s naším valčekom ROLLERBLADE! Upečte si pečivo doma!! Ľahko nakrájajte, vytvorte rôzne tvary cesta, a môže sa piecť! Z jedného cesta budete môcť upiecť viacero croissantov! K dispozícii sú dva rôzne tvary čepelí: na prípravu croissantov a na nakrájanie cesta. Pomôže vám zvládnuť prípravy na pečenie koláčov a dokonca aj na pasty!  

VLASTNOSTI:

  • Vysoko kvalitný plast: Dobrý na dotyk, s pohodlnou rukoväťou. Vyrobený z tvrdej ocele a robustného plastu, takže vydrží veľmi dlho.
  • Bezpečný a hypoalergénny výrobok: Valček je odolný proti opotrebovaniu, poškriabaniu, ľahko sa čistí, vyrobený z PP, nehrdzavie, je zdraviu nezávadný a netoxický.
  • Bezpečné a pohodlné použitie: Rukoväte sú hladké na dotyk a veľmi pohodlné pri používaní.
  • Rôzne spôsoby použitia: Nie je určený len na formovanie chleba, môžete ho použiť aj na cestoviny a iné druhy pečiva. Vhodný na krájanie cesta, výrobu croissantov, sušienok a chleba.

ŠPECIFIKÁCIE:

  • Materiál: Plast, oceľ
  • Rozmery: 44 cm x 8 cm x 7,5 cm
  • Balenie neobsahuje ružové príslušenstvo ravioli!

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/