Ergonomická násadka na ceruzu (3 ks!) PENTI

55 recenzií zákazníkov Veľký záujem!

Násadka na ceruzky zlepšuje písanie rukou, dodáva väčšiu kontrolu a znižuje únavu rúk, ktorá narastá z nesprávnym spôsobom pri písaní.

22,99 15,99

Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 30.9.!
DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU V HODNOTE NAD 25,00
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 15,99€/kus 2x 12,79€/kus 3x 11,19€/kus
Momentálne si 7 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Naučte svoje deti, ako správne držať ceruzu alebo pero!

<< Určené aj pre ľavákov! >>

Násadka na ceruzky zlepšuje písanie rukou, dodáva väčšiu kontrolu a znižuje únavu rúk, ktorá narastá pri nesprávnom spôsobe pri písaní.   Pre vás ako rodiča je nanajvýš dôležitá nezávislosť vášho dieťaťa. Mnoho detí sa môže cítiť nie celkom vo svojej koži, keď sa učia písať, a to najmä ak majú pocit, že nevedia správne uchytiť ceruzku, alebo pociťujú, že nestíhajú udržať tempo s učiteľom. Táto ergonomická násadka na ceruzu umožní vášmu dieťaťu držať ceruzku správnym spôsobom – a po svojom! Môžu sa učiť vlastným tempom a zachovajú si naučený návyk aj po použití tohto držiaka ceruzky. Je to ako s podpornými kolieskami pri bicyklovaní. Samozrejme, ak to vaše dieťa preferuje, môže tento držiak ceruzky používať aj po osvojení si písacích návykov. Držiak je koncipovaný tak, aby sa držal pohodlne a je veľmi odolný. Pomáha predchádzať podráždeniu pokožky, pľuzgierom a nepohodliu, ktoré by sa mohlo objaviť pri prílišnom tlačení ceruzkou. Bez ohľadu na úroveň aktuálnych písacích návykov vášho dieťaťa, táto násadka mu ich pomôže zdokonaliť. Táto pomôcka je navyše vyrobená z úplne nezávadného ekologického silikónu, takže si nebudete musieť robiť starosti, ak ho vaše dieťa bude občas žuť.

Ako sa používa?

Stačí ak si dieťa vsunie palec a ukazovák do otvorov (navrhnutých tak, aby vyhovovali detským prstom) a potom krúžok pridŕžať prostredným prstom. Účinne zabránite skríženiu palca a ukazováka, a týmto spôsobom môžu byť ich tri prsty pevne pripevnené. Keďže sú vyrobené z vysoko kvalitného silikónu, sú tieto násadky na ceruzy zároveň úplne bezpečné a šetrné k životnému prostrediu.

HLAVNÉ VLASTNOSTI: 

  • Ergonomický tvar
  • Určené pre pravákov a ľavákov
  • Mäkké, flexibilné
  • Pohodlné a ľahko sa drží
  • Ekologicky nezávadný silikón
  • Materiál neobsahujúci latex
  • Bezpečné a bez chuti
  • Farba: rôzna
  • Odporúčaná veková skupina: od 3 do 12 rokov

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Renáta Bystrická
13.09.2020
Účinná pomôcka, a to mám doma praváka aj ľaváka! Písanie s touto pomôckou sa im hneď zapáčilo, každý si vybral svoju farbu a hneď si ju vzali do školy.
Linda H.
05.09.2020
Tieto držiaky na ceruzu sú fakt super. Moje dcérky majú väčšiu radosť z písania, keď si ich dajú. Moja dcéra chodí do materskej školy a učia ich tam písať. S týmito násadkami si písanie môže výborne precvičiť!
Magda S.
31.08.2020
Je to vynikajúca pomôcka na zlepšenie písania dieťaťa a na vybudovanie správneho návyku ako držať ceruzu alebo pero. Podľa všetkého im to s ňou ide ľahko a nerobia z toho veľkú vec, čo aspoň pre mňa znamená, že to musí byť pre ich malé rúčky pohodlné.
Recenzie