Endoskop na čistenie uší CLEANHEAR

64 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

Použite fotoaparát s vysokým rozlíšením na nahliadnutie do ucha a na ľahkú extrakciu ušného vosku!

34,99 24,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 24,99€/kus 2x 19,99€/kus 3x 17,49€/kus
Momentálne si 9 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

JEDNODUCHOSŤ A ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Použite fotoaparát s vysokým rozlíšením na nahliadnutie do ucha a na ľahkú extrakciu ušného vosku! Balenie zahŕňa štyri rôzne extrakčné špičky pre rôzne typy ušného vosku (mastný, mokrý, zaschnutý, normálny).

BEZPEČNÉ A VŠESTRANNÉ

Náš ušný endoskop sa dá bezpečne použiť niekoľko krát – stačí ho očistiť antibakteriálnym obrúskom. Používajte ho na uši, ústa, nos a ďalšie časti tela!

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/

Recenzie: 3
Dávid R.
01.04.2021
Dosť v pohode, lebo nahliadnuť a skontrolovať uši vašich detí. Veľmi jasný a zreteľný pohľad získate už po niekoľkých minútach a nastavenie je ľahké.
Soňa
31.03.2021
Tento prístroj sa mi veľmi páči. Podarilo sa mi poslať snímky svojej lekárke a ona mi povedala, čo mám robiť, namiesto toho, aby som musela ísť k nej do ambulancie. Je veľmi ľahko použiteľný a umožňuje super viditeľnosť! Paráda!!!
Filip
15.03.2021
Endoskop funguje dokonale. Tvorí sa mi v uchu nadbytočný vosk, ktorý si musím nechávať prepláchnuť asi dvakrát ročne, ale pomocou tohto zariadenia to môžem urobiť doma, takže nemusím ísť na zákrok do nemocnice a ušetrím čas. Obrázok bol veľmi jasný, svetlo má 3 možnosti nastavenia a bolo veľmi jasné. Skvelý produkt, veľmi odporúčam.
Recenzie