3-dielna sada škrabiek TRIOPEEL

56 recenzií zákazníkov
Veľký záujem!

S touto úžasnou sadou 3 škrabiek TRIOPEEL olúpete čokoľvek za pár sekúnd! TRIOPEEL obsahuje tri škrabky s rôznymi čepeľami na rôzne použitie – vhodné na všetky druhy zeleniny!

27,99 18,99

Objednajte dnes a tovar máte doma vo štvrtok, 20.5.!
Množstvo:
TOP PONUKA
1x 18,99€/kus 2x 15,19€/kus 3x 13,29€/kus
Momentálne si 10 ľudí tento výrobok prezerá!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojnosti

EXPRESNÉ Doručenie

Platba aj pri prevzatí

Pre začiatočníkov aj profesionálov

Toto čarovné trio škrabiek používajú profesionálni kuchári vo svojich kuchyniach už roky, čím šetria čas pri príprave surovín a ozdôb. Sme si istí, že si s nimi budete môcť proces varenia vychutnať oveľa viac!

 

Červená škrabka PEELER

Na šúpanie všetkých druhov zeleniny a ovocia – zemiaky, mrkva, jablká, tekvica, ananás, paradajky…

     

Čierna škrabka SLICER

Krájač na väčšie plochy a krájanie plátkov kapusty, uhorky, syra…

   

Modrá škrabka NOODLER

Krájač na prípravu rezancov alebo prúžkov cukety, mrkvy, šalátu…

    DVOJITÁ, EXTRÉMNE OSTRÁ ČEPEĽ TRIOPEEL vás zaujme čepeľou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá rovnomerne ošúpe všetky hrčky bez rozpadania. JEDNODUCHÉ POUŽITIE Hladká a ľahká rukoväť je protišmyková a ergonomická aj pri opakovanom šúpaní a poskytuje pohodlnú polohu vašej ruke a väčšiu ochranu proti porezaniu. JEDNODUCHÉ ČISTENIE Tieto produkty sú vhodné do umývačky riadu. JEDNODUCHÉ POUŽITIE Môžete ich použiť na bežné lúpanie ovocia alebo zeleniny. Skvele sa hodia aj na prípravu zdravej desiaty a šalátových alebo ovocných ozdôb.   BALENIE OBSAHUJE: 1x Červená škrabka – na lúpanie 1x Čierna škrabka – na krájanie 1x Modrá škrabka – na pásiky  

Doručenie zabezpečí slovenská pošta , balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pobočke pošty. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, do 14 dní od prevzatia balíka máte možnosť odstúpiť od kúpnej zmluvy, súčasne máte nárok na výmenu produktu alebo na vrátenie peňazí. Produkt, ktorý si prajete vrátiť alebo vymeniť musí byť nepoškodený, v originálnom balení a so všetkým príslušenstvom. Produkt musí byť zaslaný na adresu spoločnosti HS plus, d.o.o s priloženým reklamačným kódom. Podrobnejšie informácie a uvedený formulár nájdete v sekcií REKLAMÁCIE A VÝMENA TOVARU.
Link: https://vigoshop.sk/reklamacie-a-vymena-tovaru/